- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 19 výsledkov
Papierové tácky a taniere
Papierová miska hnedá, 15x23x2cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 150 mm |
| Rozmer výška | 20 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska hranatá, hnedá, 13×18,5x3cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | 30 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska oválna, nepremastiteľná, 10,5×17,5x3cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 175 mm |
| Rozmer šírka | 105 mm |
| Rozmer výška | 30 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, 11x17cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 170 mm |
| Rozmer šírka | 110 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, 11x17cm, 100ks
Na sklade
2,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 170 mm |
Papierové tácky hranaté, 13x20cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 200 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, 13x20cm, 100ks
Na sklade
2,80 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 130 mm |
| Šírka | 200 mm |
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 160 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 100ks
Na sklade
4,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 230 mm |
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 250ks
Na sklade
13,41 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 160 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Papierové tácky hranaté, hnedé, 10x16cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 160 mm |
| Rozmer šírka | 100 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, hnedé, 13x20cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 200 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, hnedé, 17x23cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 170 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové taniere hlboké, Ø26cm
Na sklade
8,22 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 260 mm |
Papierové taniere hlboké, Ø29cm
Na sklade
10,47 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 290 mm |
Papierové taniere plytké, Ø18cm
Na sklade
3,75 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 180 mm |
Papierový tanier plytký, hnedý, Ø23cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier – kraft |
| Váha balenia | kg |
Podnos na poháre (PAP), 2 poháre
Na sklade
4,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 40 mm |
Podnos na poháre (PAP), 4 poháre
Na sklade
8,33 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |



