- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 289–312 z 391 výsledkov
Kategórie produktov
Gastro potreby
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 200x250mm
Na sklade
4,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 250x350mm
Na sklade
8,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 250x400mm
Na sklade
8,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 300x300mm
Na sklade
6,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 300x400mm
Na sklade
10,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x450mm
Na sklade
15,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 100 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x500mm
Na sklade
17,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 100 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x600mm
Na sklade
17,76 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 150x250mm
Na sklade
10,55 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 215x300mm
Na sklade
16,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 215 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 300x400mm
Na sklade
35,55 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 90mic, 400x500mm
Na sklade
50,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 200 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 500 mm |
Vákuové vrecká varné, 170x200mm
Na sklade
10,01 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 170 mm |
| Šírka | 200 mm |
Vákuové vrecká varné, 90mic, 200x250mm
Na sklade
15,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vanička hranatá s viečkom, PET, 750ml
Na sklade
8,61 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička hranatá s viečkom, PET, transparentná, 1500ml
Na sklade
22,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička hranatá z hliníka, 720 ml, 200 x 112 x 54 mm
Na sklade
15,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 112 mm |
| Výška | 54 mm |
Vanička hranatá, extra pevná, 750ml
Na sklade
6,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička na šalát, 172x120x75mm
Na sklade
13,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter, 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 120 mm |
| Šírka | 172 mm |
| Výška | 75 mm |
| Farba | brown Kraft/brown Kraft |
Vanička PP 1D, 160x112x45mm
Na sklade
30,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 456 KS |
| Farba | milk |
Vanička PP 1D, 160x112x66mm
Na sklade
26,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 384 ks |
| Farba | milk |
Vanička PP T1, 160x112x45mm
Na sklade
38,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 528 ks |
| Farba | biela |



