- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 57 výsledkov
Kategórie produktov
Ekologické obaly pre gastro
Ekologické obaly pre gastro, udržateľné riešenie pre balenie jedál
Ekologické obaly pre gastro na Packit.sk predstavujú moderné riešenie pre reštaurácie, bistrá a takeaway prevádzky, ktoré chcú baliť jedlo ekologicky a zároveň prakticky. Sú vhodné na balenie teplých aj studených jedál, nápojov a kompletného menu.
Pre koho sú ekologické obaly určené?
- reštaurácie a bistrá
- street food a fast food prevádzky
- catering a eventy
- e-shopy s jedlom a rozvoz
Box na hamburger, BIO, 152x150x78mm
Na sklade
7,85 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 152 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 78 mm |
| Farba | biela |
Burger krabica 200 x 130 x 110
Na sklade
| Rozmery | 50,5 × 47,5 × 8,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 200 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | 110 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | 3 VVL (E) |
| Váha krabice | 0,078 kg |
| Váha balenia | 3,9 kg |
Čínske paličky, 21cm
Na sklade
1,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 PAK à 50 PC |
| Šírka | 210 mm |
Cukrárenská krabica 380 x 380 x 85 – SPODOK
Na sklade
| Rozmery | 75,5 × 56,0 × 14,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 380 mm |
| Rozmer šírka | 380 mm |
| Rozmer výška | 85 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,134 kg |
| Váha balenia | 6,7 kg |
Cukrárenská krabica 390 x 390 x 90 – KOMPLET
Na sklade
| Rozmery | 75,5 × 56,0 × 28,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 390 mm |
| Rozmer šírka | 390 mm |
| Rozmer výška | 90 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,278 kg |
| Váha balenia | 13,9 kg |
Cukrárenská krabica 550 x 380 x 85 – SPODOK
Na sklade
| Rozmery | 96,5 × 56,5 × 14,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 550 mm |
| Rozmer šírka | 380 mm |
| Rozmer výška | 85 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,176 kg |
| Váha balenia | 8,6 kg |
Cukrárenská krabica 570 x 390 x 90 – KOMPLET
Na sklade
| Rozmery | 96,5 × 56,5 × 28,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 570 mm |
| Rozmer šírka | 390 mm |
| Rozmer výška | 90 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,355 kg |
| Váha balenia | 17,6 kg |
Dressingová miska ecoecho (rPet), 60ml
Na sklade
3,81 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 100 ks |
Dressingová miska, 60ml
Na sklade
4,91 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 100 ks |
| Farba | hnedá |
Food box L, 2500ml
Na sklade
16,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 PAK á 40 PC |
| Dľžka | 138 mm |
| Šírka | 195 mm |
| Výška | 88 mm |
| Farba | kraft |
Kapsa na wrap, 3,9×7,5x10cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 75 mm |
| Rozmer šírka | 39 mm |
| Rozmer výška | 100 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Kávová lyžička z dreva, 11cm
Na sklade
1,60 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Šírka | 110 mm |
Krabica na zákusky
Na sklade
15,99 € – 36,29 €Price range: 15,99 € through 36,29 € s DPH
200 x 130 x 100
220 x 220 x 100
225 x 160 x 90
250 x 250 x 100
265 x 175 x 80
290 x 290 x 100
| Rozmery | - |
|---|---|
| Dostupné Variácie | 200 x 130 x 100, 220 x 220 x 100, 225 x 160 x 90, 250 x 250 x 100, 265 x 175 x 80, 290 x 290 x 100 |
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
Cena za 1 kusCena za kus | €, 0,26 €, 0,36 €, 0,41 €, 0,48 €, 0,53 €, 0,59 € |
| Rozmer dĺžka | 200 mm, 220 mm, 225 mm, 250 mm, 265 mm, 290 mm, mm |
| Rozmer šírka | 130 mm, 160 mm, 175 mm, 220 mm, 250 mm, 290 mm, mm |
| Rozmer výška | 100 mm, 80 mm, 90 mm, mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (E) |
| Váha krabice | 0,060 kg, 0,062 kg, 0,072 kg, 0,091 kg, 0,103 kg, 0,137 kg |
| Váha balenia | 3,1 kg, 3,7 kg, 4,2 kg, 4,5 kg, 5,2 kg, 7,1 kg, kg |
Výber možností
Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.
Krabička papierová na hamburger, 14x17x7cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 170 mm |
| Rozmer šírka | 140 mm |
| Rozmer výška | 70 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Lyžica WPC Premium, hnedá, 18cm
Na sklade
2,58 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | tmavohnedá |
Lyžica z dreva, 16cm
Na sklade
2,14 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Šírka | 160 mm |
Menubox BIO, 250x162x63mm
Na sklade
10,86 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 162 mm |
| Výška | 63 mm |
| Farba | biela |
Menubox BIO, dvojdielny, 250x162x63mm
Na sklade
10,90 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 162 mm |
| Šírka | 251 mm |
| Výška | 63 mm |
| Farba | biela |
Miešadlo na kávu z dreva v papieri, 14cm
Na sklade
3,62 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 500 ks |
| Šírka | 140 mm |
Miešadlo na kávu z dreva, 14cm
Na sklade
2,69 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 1000 ks |
| Šírka | 140 mm |
Miska kraft L, 215x155x50mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 215 mm |
| Rozmer šírka | 155 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na polievku kraft, 350ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 25 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier – kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na šalát, Ø150mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | 148 mm |
| Rozmer výška | 63 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na šalát, Ø185mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | 183 mm |
| Rozmer výška | 60 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Ako vybrať ekologické obaly pre gastro prevádzku?
Pri výbere správnych ekologických obalov pre gastro je dôležité zohľadniť typ jedla, spôsob predaja (takeaway alebo rozvoz) a požiadavky na udržateľnosť. Správny obal zabezpečí čerstvosť jedla, jednoduchú manipuláciu a pozitívny dojem zákazníka.
Ktoré ekologické obaly použiť?
- boxy a krabičky na jedlo – na hlavné jedlá a menu
- misky a vaničky – na polievky, šaláty a prílohy
- poháriky – na kávu, nápoje a dezerty
- tácky a taniere – na servírovanie
- príbor – pre kompletný takeaway servis
Prečo zvoliť ekologické balenie?
✔ šetrné k životnému prostrediu
✔ vhodné pre moderné gastro trendy
✔ zlepšuje vnímanie značky zákazníkmi
✔ spĺňa požiadavky na udržateľné podnikanie
Často kladená otázka (AEO)
Sú ekologické obaly vhodné na teplé jedlá?
Áno, väčšina ekologických boxov a misiek je navrhnutá tak, aby zvládla aj teplé jedlá a zároveň zachovala ich kvalitu počas prenosu.




