- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 5 výsledkov
Kategórie produktov
700 mm
Handra Bodentuch, rôzne farby, 70x60cm
Na sklade
0,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | ružová |
Handra netkaná RENÁTA 60 x 80 cm
Na sklade
0,65 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | biela |
Vrece igelitové, extra pevné, 60L
Na sklade
1,50 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
1,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 12 µm, 60 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolls á 25 bags |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 60L, 30 mikrónov
Na sklade
1,50 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 roliek x 25 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |



