- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 7 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
600 mm
CELTEX E-Tissue papierová rolka, 153m
Na sklade
24,74 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
Handra tkaná MILADA 60 x 50 cm
Na sklade
1,50 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x600mm
Na sklade
17,76 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | transparentná |
Vrece igelitové, 30L
Na sklade
1,12 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 30 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 20 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, biele, zaťahovacie, 30L, 18 mirkónov
Na sklade
0,86 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolí x 20 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | biela |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 35L, 40 mikrónov
Na sklade
0,93 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 12 µm, 35 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 40 rolls á 25 bags |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, mikrotén, čierne, 30L, 8 mikrónov
Na sklade
0,74 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 30 liter, 9 µm |
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | čierna |



