- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 5 výsledkov
Kategórie produktov
150 mm
Bambusové napichovadlá na jednohubky, 15cm
Na sklade
2,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 250 ks |
| Šírka | 150 mm |
Box na hamburger, BIO, 152x150x78mm
Na sklade
7,85 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 152 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 78 mm |
| Farba | biela |
CELTEX Zásobník na MIDI EASY PULL
Na sklade
41,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 285 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 210 mm |
| Farba | biela |
Papierové vrecko s okienkom, 15+6x29cm
Na sklade
33,28 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1000 ks |
| Dľžka | 60 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 290 mm |
Školská špongia
Na sklade
0,37 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | mix farieb |



