- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 4 výsledky
Kategórie produktov
1 KTN = 30 BAL x 100 ks
Eko – Tork extra jemné papierové vreckovky
Na sklade
50,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 208 mm |
| Farba | biela |
Pohár priesvitný 100% kompostovateľný, 200ml
Na sklade
4,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 70 mm |
Poháre z umelej hmoty PP, priehľadné, 200ml
Na sklade
1,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Poháre z umelej hmoty PP, transparentné, 200ml
Na sklade
1,55 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 70 mm |
| Farba | transparentná |



