- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 25–46 z 46 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 1 ks
Mydlo tekuté milde Cosmetics, 5L
Na sklade
4,00 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Mydlo tekuté mlieko a med, 5L
Na sklade
7,13 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Okena, 5L
Na sklade
5,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Posypová soľ, 25kg – cena dopravy bude vypočítaná individuálne
Dostupné na objednávku
9,58 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Prací prášok Bonux Magnolia Color, 4,68kg
Na sklade
18,63 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Satino HYGINITY zásobník na papierové utierky, bezdotykový, biely
Na sklade
182,05 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 318 mm |
| Šírka | 232 mm |
| Výška | 390 mm |
| Farba | biela |
SATINO Plus zásobník na papierové utierky so stredovým odvíjaním, čierny
Na sklade
43,11 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Výška | 263 mm |
| Farba | čierna |
SATINO Twin zásobník na toaletný papier, biely
Na sklade
43,60 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Výška | 379 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na toaletný papier Jumbo so stredovým odvíjaním, biely
Na sklade
41,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 411 mm |
| Výška | 228 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na toaletný papier skladaný, biely
Na sklade
33,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Šírka | 142 mm |
| Výška | 350 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na toaletný papier skladaný, čierny
Na sklade
32,72 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Šírka | 142 mm |
| Výška | 350 mm |
| Farba | čierna |
Tork odpadkový kôš, 50L
Na sklade
116,63 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 389 mm |
| Výška | 629 mm |
| Farba | čierna |
Tork odpadkový kôš, 5L
Na sklade
32,98 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 190 mm |
| Výška | 380 mm |
| Farba | biela |
Tork papierová utierka Plus W1, 510m
Na sklade
43,74 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Outer feed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Tork Singlefold-C-fold Mini zásobník na papierové utierky
Na sklade
50,25 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 332 mm |
| Výška | 291 mm |
| Farba | biela |
Tork tekuté mydlo, 5L
Na sklade
10,15 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpress® Countertop na papierové utierky Multifold Elevation
Na sklade
50,28 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 323 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 218 mm |
| Farba | biela |
Tork zásobník na skladané utierky, červený
Na sklade
62,93 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 427 mm |
| Šírka | 374 mm |
| Výška | 394 mm |
| Farba | čierno-červená |



