- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 46 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 1 ks
CELTEX UBI Maior dávkovač na mydlo, 1,25 L
Na sklade
66,00 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | dispenser refill |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 293 mm |
| Výška | 120 mm |
| Farba | strieborná |
CELTEX UBI Maior zásobník na skladané utierky, nerez
Na sklade
89,03 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 253 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 120 mm |
| Farba | strieborná |
CELTEX UBI Maior zásobnik na toaletný papier Jumbo, nerez
Na sklade
94,65 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | lockable |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 253 mm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 120 mm |
| Farba | strieborná |
CELTEX Zásobník na MIDI EASY PULL
Na sklade
41,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 285 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 210 mm |
| Farba | biela |
CELTEX Zásobník na Mini Jumbo, rôzne farby
Na sklade
33,81 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 295 mm |
| Farba | biela |
CELTEX Zásobník na stredový odvin, biely
Na sklade
44,65 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 225 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 330 mm |
| Farba | biela |
CELTEX Zásobník rolky MASTER autocut, rôzne farby
Na sklade
56,58 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 390 mm |
| Farba | biela |
Cleamen 147 strojné umývanie podláh, 5L
Na sklade
21,96 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
CLEAMEN 230 strojné umývanie riadu, 12kg
Na sklade
48,36 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
CLEAMEN 231 strojný oplach riadu, 10kg
Na sklade
45,68 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 10 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
CLEAMEN Gastro Professional Ručné umývanie riadu, 5L
Na sklade
15,51 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
CLEAMEN Gastro silná mastnota komplex, 6kg
Na sklade
32,23 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
CLEAMEN GP BDPR bezoplachová dezinfekcia povrchov a rúk, 5L
Na sklade
48,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Eko – Tork priemyselná papierová utierka, 340m
Na sklade
39,30 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Farba | modrá |
GAIL antibakteriálne mydlo, 5L
Na sklade
5,89 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
ISOLDA Červený pomaranč, sprchový gél, 5L
Na sklade
8,89 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
ISOLDA Violet energy, sprchový gél, 5L
Na sklade
10,09 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
ISOLDA Višňa, sprchový gél, 5L
Na sklade
9,89 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Kazeta na polievku, hranatá, malá
Na sklade
211,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
KRYSTAL balzam na riad Materina dúška, 5L
Na sklade
11,32 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Farba | lilla |
MenuPack Eco zatavovací stroj
Na sklade
730,80 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Mydlo tekuté jablko a hruška, 5L
Na sklade
7,64 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |



