- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 5 výsledkov
Kategórie produktov
mix farieb
Ajax Floral Fiesta Lagoon Flowers, 1L
Na sklade
2,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 bottles x 1 L |
| Farba | mix farieb |
HDPE tašky, 10kg, 300+140x500mm
Na sklade
1,81 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | mix farieb |
Metla záhradná Extra+tyč
Na sklade
3,20 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | mix farieb |
Školská špongia
Na sklade
0,37 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 150 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | mix farieb |
Utierka Mikroultra
Na sklade
0,65 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 12 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | mix farieb |



