- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 49–72 z 186 výsledkov
Kategórie produktov
biela
Finito kuchynská utierka, 2ks
Na sklade
0,90 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 2 role |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Finito Maxi rola, 80m
Na sklade
2,19 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
FRE-PRO P+L Systems dávkovač vône, biely
Na sklade
46,80 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Dľžka | 95 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 235 mm |
| Farba | biela |
Handra netkaná RENÁTA 60 x 80 cm
Na sklade
0,65 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Farba | biela |
Handra netkaná RENÁTA 70 x 60 cm, biela
Na sklade
0,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | biela |
Hygienické vreckovky Tento Natural Softness
Na sklade
1,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 27 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Igelitové tašky s uchom, 30mi, 30x18x48cm
Na sklade
7,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 30 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 480 mm |
| Farba | biela |
JUMBO 19 toaletný papier, 110m
Na sklade
15,23 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Farba | biela |
Jumbo 26 toaletný papier, 220m
Na sklade
14,86 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 BAL = 6 ks |
| Farba | biela |
KRYSTAL WC Košíček závesný
Na sklade
0,43 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 102.1600023 |
| Farba | biela |
Lyžica (PP) znovu použiteľná biela, 18,5cm
Na sklade
2,28 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Lyžica (PP) znovu použiteľná; biela; 18,5cm; 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Menubox BIO, 250x162x63mm
Na sklade
10,86 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 162 mm |
| Výška | 63 mm |
| Farba | biela |
Menubox BIO, dvojdielny, 250x162x63mm
Na sklade
10,90 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 3 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 162 mm |
| Šírka | 251 mm |
| Výška | 63 mm |
| Farba | biela |
Mikroténové tašky blokované biele, 8kg, 300x160x520mm
Na sklade
2,00 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 520 mm |
| Farba | biela |
Mikroténové tašky blokované, 10kg, 300x180x550mm
Na sklade
2,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Tragfähigkeit 10 kg |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 550 mm |
| Farba | biela |
Miska na polievku, 550 ml
Na sklade
12,58 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 77 mm |
| Farba | biela |
Mop FIX 40 cm – Micro soft biely
Na sklade
2,96 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 ks |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Mop kapsový Micro biely, 40cm
Na sklade
4,31 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 ks |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |
Nôž (PP) znovu použiteľný biely, 18,5cm
Na sklade
2,25 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Nôž (PP) znovu použiteľný, biely, 18,5cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Obal na hamburger, 185x133x75mm
Na sklade
16,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 125 ks |
| Dľžka | 133 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 75 mm |
| Farba | biela |
Obrus Premium, rolovaný, biely
Na sklade
27,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | bei 1,20 m perforiert |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 1200 mm |
| Farba | biela |
Papier na pečenie, 30x40cm
Na sklade
16,72 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 500 ks v škatuli |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | biela |



