- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 193–216 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
ECOLAB Topmatic Universal Special čistič do umývačky, 25 kg
Na sklade
228,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 25 kg |
ECOLAB Toprinse (Somat Spezial) – oplachový prostriedok do umývačky riadu, 10L
Na sklade
107,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 10 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
Eko – Kozmetické utierky PRESTIGE
Na sklade
0,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 205 mm |
| Farba | biela |
Eko – KRYSTAL Čistič a leštič na lesklé povrchy ECO, 750ml
Na sklade
2,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 18 ks |
Eko – KRYSTAL na kúpeľne ECO, 750ml
Na sklade
2,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
Eko – KRYSTAL na riad ECO, 750ml
Na sklade
2,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
Eko – KRYSTAL WC čistič ECO zelený, 750ml
Na sklade
1,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
Eko – SATINO utierka na ruky Autocut, 220m
Na sklade
74,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Eko – SATINO papierová rolka CF1, 138m
Na sklade
27,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | biela |
Eko – SATINO papierová rolka CF1, 300m
Na sklade
33,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 rolí |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | biela |
Eko – SATINO penové mydlo parfum SF1, 1L
Na sklade
15,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 ks |
Eko – Satino priemyselná rolka, 175m
Na sklade
22,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Satino priemyselná rolka, 350m
Na sklade
32,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 365 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Satino toaletný papier PureSoft 2-vrstový
Na sklade
27,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | beige |
Eko – Satino utierky na ruky „Interfold“
Na sklade
32,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 120 ks |
| Dľžka | 206 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Farba | biela |
Eko – Toaletný papier Tork Universal 2vrst. konvenčný kotúč
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 8 roliek |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Basic dvojvrstvová papierová utierka – Centrefeed
Na sklade
55,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Basic utierka
Na sklade
42,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 11 rolí |
| Farba | žltá |
Eko – Tork biele Counterfold servítky do zásobníka
Na sklade
81,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 24 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork biele Fastfold servítky do zásobníka
Na sklade
111,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 36 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork biely obrúsok – obed
Na sklade
47,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL |
| Dľžka | 325 mm |
| Šírka | 325 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork extra jemné papierové vreckovky
Na sklade
50,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 208 mm |
| Farba | biela |



