- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 841–864 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
VAKAVO Ginkgo biloba glycerínový krém na ruky, 100ml
Na sklade
0,73 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
VAKAVO Green umývacia pasta, 500g
Na sklade
1,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 12 ks |
VAKAVO Herbal tekuté mydlo, 5L
Na sklade
7,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
VAKAVO LOVE oceán tekuté mydlo, 5L
Na sklade
7,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 2 pieces. |
VAKAVO Medovka krém na ruky, 100ml
Na sklade
0,73 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 100 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 25 ks |
VAKAVO na kúpeľne, 750ml
Na sklade
2,02 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
VAKAVO Osviežovač vzduchu tropical, 750ml
Na sklade
4,24 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
VAKAVO Povrchy, 750ml
Na sklade
1,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
VAKAVO Univerzál, 5L
Na sklade
7,71 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 ks |
VAKAVO Univerzál, 750ml
Na sklade
1,66 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
Vákuové vrecká EMBOS, 150x250mm
Na sklade
5,54 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká EMBOS, 200x300mm
Na sklade
8,00 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká EMBOS, 300x400mm
Na sklade
15,57 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 150x250mm
Na sklade
3,69 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 150 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 170x200mm
Na sklade
3,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 170 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 200x250mm
Na sklade
4,83 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 250x350mm
Na sklade
8,06 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 250x400mm
Na sklade
8,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 300x300mm
Na sklade
6,32 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 300x400mm
Na sklade
10,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x450mm
Na sklade
15,67 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 100 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Farba | transparentná |
Vákuové vrecká hladké, 60mic, 400x500mm
Na sklade
17,34 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 100 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Farba | transparentná |



