- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 49–72 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
CHIC J-CLOTH PLUS UTIERKA 10x50ks
Na sklade
165,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | žltá |
CHIC LAVETTE SUPER UTIERKA 25/6
Na sklade
146,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 360 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Farba | zelená |
CHIC LAVETTE SUPER UTIERKA 25/6
Na sklade
146,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 360 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Farba | modrá |
CHIC LAVETTE SUPER UTIERKA 25/6
Na sklade
146,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 360 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Farba | žltá |
CHIC LAVETTE SUPER UTIERKA 25/6
Na sklade
146,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 360 mm |
| Šírka | 510 mm |
| Farba | červená |
Cif Brilliance, 5L
Na sklade
38,31 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 kanistre x 5 l |
Cif cream na nerez, 435ml
Na sklade
4,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | with mechanical sprayer |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Cif cream Original, 2L
Na sklade
14,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 2 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Cif Pro Formula Washroom, 750ml
Na sklade
4,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 2 in 1 |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Cif Professional All Purpose Cleaner Lemon Fresh, 5L
Na sklade
12,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter, lemon scent |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
| Dľžka | 191 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 295 mm |
Čínske paličky, 21cm
Na sklade
1,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 40 PAK à 50 PC |
| Šírka | 210 mm |
CLEAMEN 100/200 generálny, každodenný, 1L
Na sklade
9,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 100/200 generálny, každodenný, 5L
Na sklade
39,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 101-201 osviežovač vzduchu a neutralizátor, 550ml
Na sklade
6,35 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 550 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN 101/201 osviežovač vzduchu a neutralizátor, 5L
Na sklade
35,04 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 102/202 neutralizátor pachov, 550ml
Na sklade
8,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 550 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN 110 sklenené plochy, 1L
Na sklade
3,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 110 sklenené plochy, 5L
Na sklade
13,70 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
CLEAMEN 112 na okná a rámy, 1L
Na sklade
3,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |
CLEAMEN 115 nerez čistič a leštič, 550ml
Na sklade
4,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 14 ks |
CLEAMEN 115 nerez čistič a leštič, 5L
Na sklade
29,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
CLEAMEN 122 na podlahy s leskom, 1L
Na sklade
3,25 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 BAL = 12 ks |



