- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 481–504 z 1003 výsledkov
Kategórie produktov
PRESSKARTON
MOP univerzál – -FIX+KAPS- 50 cm-bavlna
Na sklade
4,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 ks |
| Šírka | 50 mm |
Mydlo tekuté antibakt., bez parfumácie, číre, 5L
Na sklade
14,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
Mydlo tekuté jablko a hruška, 5L
Na sklade
7,64 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Mydlo tekuté milde Cosmetics, 5L
Na sklade
4,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Mydlo tekuté mlieko a med, 5L
Na sklade
7,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Náhrada na mop, 50cm Micro
Na sklade
3,60 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Šírka | 500 mm |
Násada drevená, 140cm
Na sklade
2,39 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 25 ks |
| Šírka | 140 mm |
Návlek rozmývača na okná, 35cm
Na sklade
6,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
| Šírka | 350 mm |
Návlek rozmývača na okná, 45cm
Na sklade
7,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
| Šírka | 450 mm |
Netkaná textília Craft Puromore Blue
Na sklade
29,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 290 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | tyrkysová |
Nôž (PP) znovu použiteľný biely, 18,5cm
Na sklade
2,25 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | biela |
Nôž WPC Premium, hnedý, 18cm
Na sklade
2,40 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | tmavohnedá |
Obal na hamburger, 145x133x75mm
Na sklade
15,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 125 ks |
| Dľžka | 145 mm |
| Šírka | 133 mm |
| Výška | 75 mm |
Obal na hamburger, 185x133x75mm
Na sklade
16,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 125 ks |
| Dľžka | 133 mm |
| Šírka | 185 mm |
| Výška | 75 mm |
| Farba | biela |
Obal na jedlo BIO PACK, 650ml
Na sklade
13,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | hnedá |
Obal na jedlo, 2-dielny, 241x207x69mm
Na sklade
16,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 125 ks |
Obal na jedlo, 3-dielny, 241x207x69mm
Na sklade
21,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 125 ks |
Obal na jedlo, 3-dielny, 201x225x85mm
Na sklade
84,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 200 ks |
Obal na jedlo, nedelený, 241x207x69mm
Na sklade
16,42 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 125 ks |



