- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 8 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Smart One
CELTEX MIDI EASY-PULL, 150m
Na sklade
33,35 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 rolí |
| Dľžka | 110 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Farba | biela |
Smartline toaletný papier centerfeed, 207m
Na sklade
30,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Toaletný papier do zásobníka S-ONE, 207m
Na sklade
20,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
Toaletný papier SO MINI, 111m
Na sklade
23,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Farba | biela |
Tork SmartOne Mini toaletný papier T9 2vr. 620útr. (12ks)
Na sklade
47,49 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork SmartOne® Mini toaletný papier, 111m
Na sklade
55,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Dľžka | 134 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |
Tork SmartOne® toaletný papier T8 2vr. 1150útr. (6ks)
Na sklade
37,99 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork SmartOne® toaletný papier, 207m
Na sklade
46,11 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | potlačený |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 134 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |



