- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1657–1680 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
SANYTOL univerzálny dezinfekčný prípravok, 5L
Na sklade
15,97 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
Satino HYGINITY zásobník na papierové utierky, bezdotykový, biely
Na sklade
182,05 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 318 mm |
| Šírka | 232 mm |
| Výška | 390 mm |
| Farba | biela |
Satino INDUST29, 350m
Na sklade
26,30 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 rolí |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | modrá |
SATINO penové mydlo Free, 500ml
Dostupné na objednávku
35,20 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 0,5 l |
SATINO Plus zásobník na papierové utierky so stredovým odvíjaním, čierny
Na sklade
43,11 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 260 mm |
| Šírka | 244 mm |
| Výška | 263 mm |
| Farba | čierna |
SATINO Prestige papierové utierky V Fold, 25 x 23 cm
Na sklade
34,50 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
SATINO skladaný toaletný papier, 9000ks
Na sklade
27,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 30 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 98 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
SATINO Twin zásobník na toaletný papier, biely
Na sklade
43,60 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Výška | 379 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na skladaný toaletný papier, biely
Na sklade
22,40 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Dľžka | 149 mm |
| Výška | 357 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na toaletný papier Jumbo so stredovým odvíjaním, biely
Na sklade
41,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 411 mm |
| Výška | 228 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na toaletný papier skladaný, biely
Na sklade
33,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Šírka | 142 mm |
| Výška | 350 mm |
| Farba | biela |
SATINO zásobník na toaletný papier skladaný, čierny
Na sklade
32,72 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 147 mm |
| Šírka | 142 mm |
| Výška | 350 mm |
| Farba | čierna |



