- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1585–1608 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Pronto Aloe Vera Wood, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | hnedá |
Pronto Classic, 300ml
Na sklade
3,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,3 l |
PRONTO Duster prachovka 1rukoväť + 2násady set
Na sklade
3,94 € s DPH
| Hmotnosť | 0,09 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
PRONTO Duster prachovka náhradné náplne 5ks
Na sklade
4,26 € s DPH
| Hmotnosť | 0,10 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Pronto Multifunkčný čistič, 500ml
Na sklade
4,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Farba | modrá |
PRONTO Original, 300ml
Na sklade
3,94 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,3 l |
Pulirapid na hrdzu a vodný kameň, 750ml
Na sklade
3,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK = 16 pieces |
Q Power soľ do umývačky, 2,5kg + 500g
Na sklade
3,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 ks |
Q Power WC čistič, 750ml
Na sklade
1,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Lemon |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,75 l |



