- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 409–432 z 707 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čistiace prostriedky
Mr. TEPPICH ANTIALERGEN na čalúnenie „SUCHÁ PENA“ – vôňa mora 600ml
Na sklade
4,31 € s DPH
| Hmotnosť | 0,68 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Mr. TEPPICH odstraňovač škvŕn z čalúnenia 500ml
Na sklade
2,71 € s DPH
| Hmotnosť | 0,56 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Odmasťovač za studena WellDone
Na sklade
3,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 15 ks x 750 ml |
Odmasťovač za studena WellDone, 5L
Na sklade
18,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
Okena, 5L
Na sklade
5,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
OPTIMAX Detergent, 5L
Na sklade
23,01 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
OPTIMAX Dishwash na riad, 5L
Na sklade
10,82 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |
Parfum GA 10 do čist. Prostriedkov, 500ml
Na sklade
5,04 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 24 ks x 0,5 l |
Parfum GA 10 do čist. Prostriedkov, 5L
Na sklade
43,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
PEVA PREMIUM umývacia pasta SOFT, 2L
Na sklade
24,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 2 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 ks |
PEVASTAR umývacia pasta do dávk. SOFT, 2L
Na sklade
14,70 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 2 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 6 ks |
PEVASTAR umývacia pasta do dávk. SOFT, 4L
Na sklade
20,70 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4ks x 4 l |
Plum Profi umývacia pasta, 1,4L
Na sklade
18,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | pallet à 50.000 SH |
PROFEX ANTI-VIRUS na ruky a povrchy, 5L
Na sklade
17,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |



