- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 481–504 z 707 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čistiace prostriedky
Savo antibakteriálny- univerzálny sprej levanduľa 700 ml
Na sklade
3,85 € s DPH
| Hmotnosť | 0,78 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Savo Botanitech čistiaci a dezinfekčný sprej Eukalyptus 700 ml
Na sklade
3,79 € s DPH
| Hmotnosť | 0,78 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Savo Glanc s MR Kúpeľňa, 500ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Savo kuchyňa, 500ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Savo Kúpeľňa Čistiaci prostriedok na vodný kameň 500ml
Na sklade
2,41 € s DPH
| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
SAVO Original, 1,2L
Na sklade
2,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,2 l |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
SAVO Original, 4kg
Na sklade
8,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
SAVO Perex Bielenie Pradla 1,2L
Na sklade
3,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,2 l |
| Info o balení | 1 PAK = 6 ST à 1 L |
Savo Professional univerzálny čistič na podlahy a povrchy Magnolia 5 kg
Na sklade
12,12 € s DPH
| Hmotnosť | 5,22 kg |
|---|---|
| Paleta | 96 |
Savo Profi na podlahu XXL, 5kg
Na sklade
13,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 kg |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
| Dľžka | 144 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 248 mm |



