- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 97–120 z 173 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čistiace prostriedky do kúpeľne a WC
KRYSTAL WC kyslý na keramiku, modrý, 750ml
Na sklade
2,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
KRYSTAL WC na keramiku s ochranou, zelený, 5L
Na sklade
10,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL WC na keramiku s ochranou, zelený, 750ml
Na sklade
2,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
KRYSTAL WC na nerez a keramiku, ružový, 5L
Na sklade
10,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL WC na nerez a keramiku, ružový, 750ml
Na sklade
2,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
Larrin na hrdzu a vodný kameň, 5L
Na sklade
30,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks x 5 l |
MAXX Into Citrus2, 5L
Na sklade
32,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK = 2 pieces |
Pulirapid na hrdzu a vodný kameň, 750ml
Na sklade
3,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK = 16 pieces |
Q Power WC čistič, 750ml
Na sklade
1,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Lemon |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,75 l |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na kúpeľne 1,5l
Na sklade
2,92 € s DPH
| Hmotnosť | 1,58 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na kúpeľne 500ml
Na sklade
2,52 € s DPH
| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
SANYTOL univerzálny čistič, 1L
Na sklade
4,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Savo Glanc s MR Kúpeľňa, 500ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Savo Kúpeľňa Čistiaci prostriedok na vodný kameň 500ml
Na sklade
2,41 € s DPH
| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |



