- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 121–144 z 204 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Čistiace prostriedky do kuchyne
JAR Tablety do umývačky Original All-in-One Yellow 46 ks
Na sklade
8,00 € s DPH
| Hmotnosť | 0,76 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
KRYSTAL balzam na riad Materina dúška, 5L
Na sklade
11,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Farba | lilla |
KRYSTAL balzam na riad Materiná dúška, 750ml
Na sklade
2,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
KRYSTAL na kuchyne, 5L
Na sklade
11,07 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN =1 PAK à 2 pcs |
KRYSTAL na kuchyne, 750ml
Na sklade
3,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
KRYSTAL na riad Lemongrass, 20L
Na sklade
40,65 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 20 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL na riad Lemongrass, 5L
Na sklade
11,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL na riad Lemongrass, 750ml
Na sklade
1,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 18 ks |
KRYSTAL strojné umývanie riadu, 5L
Na sklade
17,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
Odmasťovač za studena WellDone
Na sklade
3,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 15 ks x 750 ml |
Odmasťovač za studena WellDone, 5L
Na sklade
18,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 5 l |



