- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 41 výsledkov
Zatavovacie misky a vaničky
Miska zatavovacia okrúhla PP čierna, 350ml
Na sklade
2,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | čierna |
Miska zatavovacia okrúhla PP, 350ml
Na sklade
2,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Miska zatavovacia okrúhla PP, 450ml
Na sklade
2,46 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Miska zatavovacia typ 1, dvojdielna
Na sklade
83,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 384 ks |
Miska zatavovacia typ 2, dvojdielna
Na sklade
40,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 216 ks |
Miska zatavovacia typ 2, jednodielna
Na sklade
40,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 216 ks |
Miska zatavovacia typ 3, jednodielna, 260x158x71mm
Na sklade
102,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 376 ks |
Polievková miska, zatavovacia, 350ml
Na sklade
3,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Výška | 56 mm |
| Farba | transparentná |
Polievková miska, zatavovacia, 500ml
Na sklade
3,95 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 115 mm |
| Výška | 80 mm |
| Farba | transparentná |
Vanička PP T1, 160x112x45mm
Na sklade
38,57 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 528 ks |
| Farba | biela |
Vanička PP, 227x178x100mm
Na sklade
90,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 260 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička PP, 227x178x80mm
Na sklade
88,84 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 280 ks |
| Farba | transparentná |
Vanička PP, 2D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | biela |
Vanička PP, 3D, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 50 mm |
| Farba | biela |
Vanička zatavovacia extra silná, jednodielna
Na sklade
10,22 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 227 mm |
| Šírka | 178 mm |
| Výška | 49 mm |
Vanička zatavovacia PP, 160x112x66mm
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 700 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 432 ks |
| Farba | čierna |
Vanička zatavovacia typ 1, jednodielna
Na sklade
83,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 384 ks |
| Dľžka | 158 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 44 mm |
Vanička zatavovacia typ 2, trojdielna
Na sklade
50,58 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 216 ks |
Viečko na vaničku 227×178, 25ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 25 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska COLT, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | biela |
Zatavovacia miska, okrúhla, čierna, PP, 350ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, čierna, PP, 500ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 350ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 450ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |



