- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 36 výsledkov
Vaničky a vedra
Dressingová miska PP s viečkom, 30ml
Na sklade
3,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Dressingová miska PP, čierna, 50ml
Na sklade
1,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | čierna |
Dressingové misky, PP, 30ml
Na sklade
1,02 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | Transparent clear |
Dressingové misky, PP, 50ml
Na sklade
1,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Dressingové misky, PP, 80ml
Na sklade
1,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 80 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Menu misa do mikrovlnky, PP, 2-dielna
Na sklade
6,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 255 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 190 mm |
| Farba | čierna |
Menu misa, 250x180x40mm
Na sklade
11,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 40 mm |
| Farba | čierna |
Miska dressingová, 50ml
Na sklade
1,46 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska dressingová, 80ml
Na sklade
1,66 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska hranatá s viečkom, PET, 1000ml
Na sklade
11,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |
Miska hranatá s viečkom, PET, 250ml
Na sklade
4,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
Miska hranatá s viečkom, PET, 375ml
Na sklade
4,86 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 375 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
Miska hranatá s viečkom, PET, 500ml
Na sklade
6,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
Miska okrúhla PP, 125ml
Na sklade
3,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 125 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska okrúhla PP, 200ml
Na sklade
3,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
Miska okrúhla PP, 250ml
Na sklade
3,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Miska okrúhla s viečkom, 250ml
Na sklade
4,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 50 ks |
Miska okrúhla transparentná PP, 500ml
Na sklade
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 480 ks |
| Farba | transparentná |
Miska OPS R21115
Na sklade
73,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 520 ks |
| Farba | transparentná |
Miska OPS R404
Na sklade
101,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 ks |
| Farba | transparentná |
Miska OPS, C187, transparentná
Na sklade
50,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 300 ks |
| Farba | transparentná |
Podnos z penového XPS, 35×24,07cm
Na sklade
5,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 350 mm |
| Šírka | 247 mm |
| Farba | biela |
Podnos z penového XPS, 45×30,5cm
Na sklade
8,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Farba | biela |
Polievková miska priehľadná PP, 500ml
Na sklade
5,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 9 BAL x 50 ks |
| Farba | transparentná |



