- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Plastové obaly pre gastro - recyklovateľné
Viečko priesvitné pre dresingovú misku
Na sklade
1,17 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Viečko priesvitné pre dresingovú misku, 100 ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Viečko vypuklé pre poháriky, Ø78mm
Na sklade
2,74 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 84 mm |
| Šírka | 84 mm |
| Výška | 35 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko vypuklé pre: Menu misu do mikrovlnky 2-dielnu
Na sklade
7,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 PAK à 40 pieces |
| Dľžka | 255 mm |
| Šírka | 190 mm |
| Výška | 20 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko vypuklé priehľadné
Na sklade
9,21 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 BAL x 50 ks |
| Farba | transparent matt |
Viečko vypuklé, biele, Ø80mm
Na sklade
2,96 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 80 mm |
| Farba | biela |
Viečko vypuklé, biele, Ø90mm
Na sklade
3,68 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 90 mm |
| Farba | biela |
Viečko vypuklé, čierne, Ø62mm
Na sklade
1,30 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 62 mm |
| Farba | čierna |
Viečko vypuklé, čierne, Ø73mm
Na sklade
2,96 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 73 mm |
| Farba | čierna |
Viečko vypuklé, čierne, Ø80mm
Na sklade
2,96 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 80 mm |
| Farba | čierna |
Viečko, okrúhle, 115mm, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Viečko: Fingerfood – pohárik hranatý číry, 230ml
Na sklade
1,50 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 20 ks |
Vložka do misky, Ø150mm
Na sklade
3,91 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 150 mm |
| Farba | transparentná |
Vložka do misky, Ø180mm
Na sklade
6,01 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 180 mm |
| Farba | transparentná |
Vrece HDPE, 60+2x20x80cm
Na sklade
56,44 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 500 ks v škatuli |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba | transparentná |
Vrecká určené na spotrebu, 1kg, 200x300mm
Na sklade
0,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 100 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
Vrecká v bloku, 1kg, 200x300mm
Na sklade
0,32 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 8 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 120 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 300 mm |
Vrecká v bloku, 2kg, 250x350mm
Na sklade
0,62 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 70 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 350 mm |
Vrecká v bloku, 3kg, 300x400mm
Na sklade
0,92 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Tragfähigkeit 3 kg |
| Info o balení | 1 KTN = 45 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 400 mm |
Zatavovacia miska COLT, 227x178x50mm
Na sklade
5,18 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 50 ks |
| Farba | biela |
Zatavovacia miska, okrúhla, čierna, PP, 350ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, čierna, PP, 500ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 350ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 450ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |



