- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 9 výsledkov
Pizza krabice
Distančný stojanček do pizza krabíc, 3cm
Na sklade
2,34 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Výška | 30 mm |
Krabica na pizzu s rovným rohom, 50x50x4cm
Na sklade
36,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 40 mm |
Krabica na pizzu so skoseným rohom, 32x32x3cm
Na sklade
23,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Výška | 30 mm |
Krabica na pizzu so skoseným rohom, 33x33x3cm
Na sklade
30,32 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 330 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Výška | 30 mm |
Pizza krabica 320 x 320 x 35
Na sklade
| Rozmery | 80,0 × 40,0 × 13,5 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 320 mm |
| Rozmer šírka | 320 mm |
| Rozmer výška | 35 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (E) |
| Váha krabice | 0,107 kg |
| Váha balenia | 10,7 kg |
Pizza krabica hnedá 33x33x3,5 cm – 100 ks
Na sklade
21,19 € s DPH
| Hmotnosť | 10,44 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |



