- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 13 výsledkov
Kategórie produktov
1100 mm
Vrece igelitové, 140L
Na sklade
4,85 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 140 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, čierne, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
3,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 120 liter |
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, transparentné, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
3,87 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 40 µm, 120 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 25 ks |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | transparentná |
Vrecia na odpad, HDPE, TYP 50, čierne, 120L, 55 mikrónov
Na sklade
3,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 120 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 roliek x 25 ks |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, TYP 60, červené, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
5,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | červená |
Vrecia na odpad, HDPE, TYP 60, zelené, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
5,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
Vrecia na odpad, HDPE, TYP 60, žlté, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
5,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | žltá |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 120 L, 100 mikrónov
Na sklade
4,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 15 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 120 L, 60 mikrónov
Na sklade
5,76 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 120 L, 80 mikrónov
Na sklade
4,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolls à 15 bags |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 120L, 100 mikrónov
Na sklade
3,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 120 liter, 100 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 10 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, modré, 140L, 50 mikrónov
Na sklade
6,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 µm, 140 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | modrá |
Vrecia na odpad, LDPE, TYP 60, modré, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
4,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 40 µm, 120 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | modrá |



