- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 6 výsledkov
Kategórie produktov
100 mm
Bambusové napichovadlá, 10cm
Na sklade
1,71 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Uzlík |
| Info o balení | 1 KTN = 50 BAL x 100 ks |
| Šírka | 100 mm |
Držiak mopu zametacieho, 100cm
Na sklade
9,73 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks |
| Šírka | 100 mm |
Papierová taška, hnedá, 22x10x28cm
Na sklade
6,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 220 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 280 mm |
| Farba | hnedá |
Tork závesný osviežovač vzduchu, citrusový
Na sklade
141,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 105 mm |
Tork závesný osviežovač vzduchu, jablkový
Na sklade
141,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | apple |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 105 mm |



