- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 26 výsledkov
Kategórie produktov
50 ks
Burger krabica 200 x 130 x 110
Na sklade
| Rozmery | 50,5 × 47,5 × 8,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 200 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | 110 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | 3 VVL (E) |
| Váha krabice | 0,078 kg |
| Váha balenia | 3,9 kg |
Cukrárenská krabica 380 x 380 x 85 – SPODOK
Na sklade
| Rozmery | 75,5 × 56,0 × 14,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 380 mm |
| Rozmer šírka | 380 mm |
| Rozmer výška | 85 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,134 kg |
| Váha balenia | 6,7 kg |
Cukrárenská krabica 390 x 390 x 90 – KOMPLET
Na sklade
| Rozmery | 75,5 × 56,0 × 28,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 390 mm |
| Rozmer šírka | 390 mm |
| Rozmer výška | 90 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,278 kg |
| Váha balenia | 13,9 kg |
Cukrárenská krabica 550 x 380 x 85 – SPODOK
Na sklade
| Rozmery | 96,5 × 56,5 × 14,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 550 mm |
| Rozmer šírka | 380 mm |
| Rozmer výška | 85 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,176 kg |
| Váha balenia | 8,6 kg |
Cukrárenská krabica 570 x 390 x 90 – KOMPLET
Na sklade
| Rozmery | 96,5 × 56,5 × 28,0 cm |
|---|---|
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 570 mm |
| Rozmer šírka | 390 mm |
| Rozmer výška | 90 mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (B) |
| Váha krabice | 0,355 kg |
| Váha balenia | 17,6 kg |
Kapsa na wrap, 3,9×7,5x10cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 75 mm |
| Rozmer šírka | 39 mm |
| Rozmer výška | 100 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Krabica na zákusky
Na sklade
15,99 € – 36,29 €Price range: 15,99 € through 36,29 € s DPH
200 x 130 x 100
220 x 220 x 100
225 x 160 x 90
250 x 250 x 100
265 x 175 x 80
290 x 290 x 100
| Rozmery | - |
|---|---|
| Dostupné Variácie | 200 x 130 x 100, 220 x 220 x 100, 225 x 160 x 90, 250 x 250 x 100, 265 x 175 x 80, 290 x 290 x 100 |
| Výrobca | PRESSKARTON |
| 50 ks | |
Cena za 1 kusCena za kus | €, 0,26 €, 0,36 €, 0,41 €, 0,48 €, 0,53 €, 0,59 € |
| Rozmer dĺžka | 200 mm, 220 mm, 225 mm, 250 mm, 265 mm, 290 mm, mm |
| Rozmer šírka | 130 mm, 160 mm, 175 mm, 220 mm, 250 mm, 290 mm, mm |
| Rozmer výška | 100 mm, 80 mm, 90 mm, mm |
| Farba | hnedo-biela |
| Materiál | 3 VVL (E) |
| Váha krabice | 0,060 kg, 0,062 kg, 0,072 kg, 0,091 kg, 0,103 kg, 0,137 kg |
| Váha balenia | 3,1 kg, 3,7 kg, 4,2 kg, 4,5 kg, 5,2 kg, 7,1 kg, kg |
Výber možností
Tento produkt má viacero variantov. Možnosti si môžete vybrať na stránke produktu.
Krabička papierová na hamburger, 14x17x7cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 170 mm |
| Rozmer šírka | 140 mm |
| Rozmer výška | 70 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Miska kraft L, 215x155x50mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 215 mm |
| Rozmer šírka | 155 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na šalát, Ø150mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | 148 mm |
| Rozmer výška | 63 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Miska na šalát, Ø185mm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | 183 mm |
| Rozmer výška | 60 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Obal na jedlo BIO PACK, 1300ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Obal na jedlo BIO PACK, 650ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 130 mm |
| Rozmer šírka | 105 mm |
| Rozmer výška | 60 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Obal na jedlo ECO PACK, 1320ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 150 mm |
| Rozmer šírka | 120 mm |
| Rozmer výška | 65 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | kraft |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska KARO, 350ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá, biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska KARO, 750ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá, biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Viečko, okrúhle, 115mm, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, čierna, PP, 350ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, čierna, PP, 500ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 350ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 450ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia miska, okrúhla, transparentná, PP, 500ml, 50ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | transparentná |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička COLT, čierna, 227x178x50mm, 50ks
Na sklade
6,56 € s DPH| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |
Zatavovacia vanička, PP-1D, čierna, 227x178x50mm, 50ks
Na sklade
6,56 € s DPH| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 227 mm |
| Rozmer šírka | 178 mm |
| Rozmer výška | 50 mm |
| Farba | čierna |
| Materiál | polypropylén |
| Váha balenia | kg |




