- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 2 výsledky
Kategórie produktov
Nedávno zobrazené produkty
-
KOLORADO AROMA - Bamboo Stick set ovocie a vanilka 50ml
3,05 € s DPH
-
Latexové rukavice easyCARE nepudrované M 100ks
6,73 € s DPH
potlačený
Box na hamburger DOUBLE POT, s potlačou
Na sklade
23,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | potlačený |
| Info o balení | 1 KTN = 1 PAK á 100 pieces |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 100 mm |
Tork SmartOne® toaletný papier, 207m
Na sklade
46,11 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | potlačený |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 134 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Farba | biela |



