- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 13 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
papier
Kapsa na wrap, 3,9×7,5x10cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 75 mm |
| Rozmer šírka | 39 mm |
| Rozmer výška | 100 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Krabička papierová na hamburger, 14x17x7cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | 170 mm |
| Rozmer šírka | 140 mm |
| Rozmer výška | 70 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska hnedá, 15x23x2cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 150 mm |
| Rozmer výška | 20 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska hranatá, hnedá, 13×18,5x3cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 185 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | 30 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska KARO, 350ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá, biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska KARO, 750ml
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 50 ks | |
| Rozmer dĺžka | mm |
| Rozmer šírka | mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá, biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierová miska oválna, nepremastiteľná, 10,5×17,5x3cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 175 mm |
| Rozmer šírka | 105 mm |
| Rozmer výška | 30 mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, 11x17cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 170 mm |
| Rozmer šírka | 110 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, 13x20cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 200 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, 16x23cm, 100ks
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 100 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 160 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | biela |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, hnedé, 10x16cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 160 mm |
| Rozmer šírka | 100 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, hnedé, 13x20cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 200 mm |
| Rozmer šírka | 130 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |
Papierové tácky hranaté, hnedé, 17x23cm
Na sklade
| Výrobca | PRESSKARTON |
|---|---|
| 250 ks | |
| Rozmer dĺžka | 230 mm |
| Rozmer šírka | 170 mm |
| Rozmer výška | mm |
| Farba | hnedá |
| Materiál | papier |
| Váha balenia | kg |



