- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 16 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 6 rolí
CELTEX E-Tissue papierová rolka, 153m
Na sklade
24,74 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
CELTEX Utierka Master autocut, 285m
Na sklade
49,42 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 200 mm |
| Farba | biela |
Craft Long AutoCut rola, 300m
Na sklade
46,26 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Eko – SATINO utierka na ruky Autocut, 220m
Na sklade
74,23 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Eko – SATINO papierová rolka CF1, 138m
Na sklade
27,85 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Jumbo toaletný papier – Advanced, 360m
Na sklade
33,76 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Jumbo toaletný papier – Universal, 480m
Na sklade
31,28 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 94 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Matic® modré papierové utierky v kotúči, 150m
Na sklade
75,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 388 mm |
| Šírka | 588 mm |
| Výška | 247 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Tork papierová rola W6, modrá, 250m
Na sklade
61,38 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | modrá |
Jumbo Toilet Neutral, 380m
Na sklade
33,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | belosť 72% |
SmartLine Advanced, 110m
Na sklade
17,32 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine papierová rolka, 150m
Na sklade
27,61 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Smartline toaletný papier centerfeed, 207m
Na sklade
30,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
SmartLine toaletný papier JUMBO 23, 180m
Na sklade
12,66 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |
Tork Reflex™ Heavy Duty viacúčelová utierka, EKO, 150,75m
Na sklade
53,81 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 194 mm |
| Šírka | 335 mm |
| Farba | biela |
Utierka v rolke autocut, 150m
Na sklade
27,56 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Farba | biela |



