- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 8 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths)
Miska na šalát, Ø150mm
Na sklade
8,67 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 148 mm |
| Výška | 63 mm |
| Farba | brown Kraft/brown Kraft |
Miska na šalát, Ø185mm
Na sklade
8,95 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 185 mm |
| Farba | brown Kraft/brown Kraft |
Papierová miska BOWL, Ø185mm
Na sklade
9,59 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 185 mm |
| Farba | brown Kraft/brown Kraft |
Podnos na poháre (PAP), 4 poháre
Na sklade
8,33 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
Vanička na šalát, 172x120x75mm
Na sklade
13,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter, 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 120 mm |
| Šírka | 172 mm |
| Výška | 75 mm |
| Farba | brown Kraft/brown Kraft |
Viečko pre: Šalátová miska, Ø185mm
Na sklade
4,31 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 185 mm |
| Farba | transparentná |
Vložka do misky, Ø150mm
Na sklade
3,91 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 150 mm |
| Farba | transparentná |
Vložka do misky, Ø180mm
Na sklade
6,01 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 PAK à 50 pc (cloths) |
| Dľžka | 180 mm |
| Farba | transparentná |



