- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1–24 z 45 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 6 ks
Alu fólia v boxe, 30cmx300m
Na sklade
32,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 10,5 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 300 mm |
Alu fólia v boxe, 45cmx200m
Na sklade
34,18 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 11 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 450 mm |
Cif cream Original, 2L
Na sklade
14,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 2 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Cif Pro Formula Washroom, 750ml
Na sklade
4,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 2 in 1 |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
DURABLE Čistič štítkov, 200ml
Na sklade
7,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
ECOLAB Pro Shine Special, 500ml
Na sklade
11,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Eko – Tork Basic dvojvrstvová papierová utierka – Centrefeed
Na sklade
55,92 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 200 mm |
| Šírka | 350 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Matic® papierové utierky natural, 150m
Na sklade
64,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 210 mm |
| Farba | Natural/Light Brown |
Eko – Tork Matic® papierové utierky v kotúči, 280m
Na sklade
89,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 280 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierová rola W6, biela, 250m
Na sklade
57,88 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 195 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierová utierka Plus-QuickDry, 125m
Na sklade
62,96 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed paper |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 235 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierové utierky v kotúči pre elektronický zásobník – 19,5 cm
Na sklade
82,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 193 mm |
| Šírka | 193 mm |
| Výška | 195 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork papierové utierky v kotúči pre elektronický zásobník – 24,7 cm
Na sklade
94,72 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 193 mm |
| Šírka | 193 mm |
| Výška | 247 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka
Na sklade
66,54 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | modrá |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka
Na sklade
54,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 194 mm |
| Šírka | 335 mm |
| Farba | modrá |
Eko – Tork Reflex™ papierová utierka, 300m
Na sklade
52,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed, Centerfeed rolls |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 585 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 198 mm |
| Farba | biela |
Finito Maxi rola, 80m
Na sklade
2,19 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Farba | biela |
FLORE čistič umývačky riadu, 250 ml
Na sklade
2,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Mini Jumbo 19 toaletný papier, 120m
Na sklade
4,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 290 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | sivý |
Obrus Premium, rolovaný, biely
Na sklade
27,48 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | bei 1,20 m perforiert |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 1200 mm |
| Farba | biela |
Sanytol Dezinfekčné mydlo hydratačné, 250ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
SAVO Original, 1,2L
Na sklade
2,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1,2 l |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |



