- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 16 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 4 ks
Airlaid Mank WHITE šerpa, 40cmx24m
Na sklade
32,53 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
Alu fólia, 30cmx150m
Na sklade
19,93 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 14 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 300 mm |
Alu fólia, 44cmx150m
Na sklade
22,83 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 440 mm |
Alu fólia, 45cmx150m
Na sklade
36,33 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 450 mm |
CELTEX Penové mydlo na ruky a telo, 900ml
Na sklade
7,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Farba | transparentná žltá |
DUNI Royal Granite šerpa, 0,4x24m
Na sklade
30,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 400 mm |
ISOFA MAX umývacia pasta, 4×1,7kg
Na sklade
32,03 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
Potravinová fólia, 30cmx240m
Na sklade
4,23 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 300 mm |
| Šírka | 300 mm |
Potravinová fólia, 45cmx240m
Na sklade
6,29 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 300 mm |
Prací tekutý gél Ariel Color, 3,5L
Na sklade
24,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | for colored textiles |
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Farba | color |
SANYTOL univerzálny dezinfekčný prípravok, 5L
Na sklade
15,97 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
Tork Penové mydlo Luxusné, 800ml
Na sklade
65,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 72 mm |
| Šírka | 109 mm |
| Výška | 160 mm |
| Farba | biela |
Tork vlhčené utierky na ruky
Na sklade
20,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 270 mm |
| Šírka | 270 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpressnap® stolný zásobník na servítky sivý
Na sklade
42,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | svetlosivá |



