- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 12 výsledkov
Kategórie produktov
Filter cien
1 KTN = 16 BAL x 50 ks
Papierové poháre bez potlače, biele, 420ml
Na sklade
3,69 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 90 mm |
Papierové poháre s potlačou Coffe to go, 510ml
Na sklade
4,17 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 90 mm |
Papierový pohár bez potlače, hnedý, 420ml
Na sklade
3,69 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 90 mm |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 250ml
Na sklade
3,55 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 250 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 300ml
Na sklade
3,99 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 400ml
Na sklade
4,75 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 130 mm |
| Farba | transparentná |
Poháre z umelej hmoty, PET, 95mm, 500ml
Na sklade
6,35 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
Servítky Premium, 40x40cm
Na sklade
7,68 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Farba | ružová |
Viečko (PET), Ø95mm
Na sklade
1,71 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 99 mm |
| Šírka | 99 mm |
| Výška | 14 mm |
| Farba | transparentná |
Viečko pre: Miska okrúhla na polievku 400/550/950ml
Na sklade
11,06 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
Viečko pre: Poháre z umelej hmoty, PET, Ø95mm, bez otvoru
Na sklade
2,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |
Viečko pre: Poháre z umelej hmoty, PET, Ø95mm, s otvorom
Na sklade
2,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 16 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 95 mm |



