- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 5 výsledkov
Kategórie produktov
1 KTN = 10 rolí x 25 ks
Vrece igelitové, 140L
Na sklade
4,85 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 140 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, HDPE, TYP 60, červené, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
5,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 60 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | červená |
Vrecia na odpad, HDPE, TYP 60, zelené, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
5,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
Vrecia na odpad, HDPE, TYP 60, žlté, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
5,08 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | žltá |
Vrecia na odpad, LDPE, čierne, 120 L, 60 mikrónov
Na sklade
5,76 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 rolí x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | čierna |



