- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazujú sa 4 výsledky
Kategórie produktov
320 mm
Papierová taška, hnedá, 32x16x39cm
Na sklade
12,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 50 ks |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 390 mm |
| Farba | hnedá |
Tork Heavy-Duty čistiaca utierka – Combi Roll
Na sklade
44,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | modrá |
Tork jemná čistiaca utierka
Na sklade
56,46 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 rola |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | biela |
Tork priemyslelná čistiaca utierka – Combi Roll
Na sklade
61,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
| Dľžka | 320 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | sivý |



