- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 673–696 z 723 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Mopy a príslušenstvo
- Upratovacie vozíky a vedrá
- Zametacie a oprašovacie pomôcky
- Handry, utierky, prachovky
- Hubky , drôtenky, špongiové, superstrong a uniabsorb utierky, kefky
- Vlhčené upratovacie utierky
- Stieracia a umývacia technika
- Násady, tyče a teleskopické tyče
- Odpadkové koše
- WC kefy, WC sety, zvony
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Upratovacie potreby
Vrecia na odpad, LDPE, hrubé, 150L, 100 mikrónov
Na sklade
6,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 150 liter, 100 µm |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 10 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1300 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, LDPE, modré, 140L, 50 mikrónov
Na sklade
6,15 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 50 µm, 140 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 900 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | modrá |
Vrecia na odpad, LDPE, TYP 60, modré, 120L, 40 mikrónov
Na sklade
4,67 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 40 µm, 120 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 25 ks |
| Dľžka | 700 mm |
| Šírka | 1100 mm |
| Farba | modrá |
Vrecia na odpad, LDPE, žlté, 60L, 40 mikrónov
Na sklade
2,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 40 µm, 70 liter |
| Dľžka | 600 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Farba | žltá |
Vrecia na odpad, mikrotén, čierne, 18L, 8 mikrónov
Na sklade
0,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 18 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 24 RL á 50 PC (bags) |
| Dľžka | 450 mm |
| Šírka | 540 mm |
| Farba | čierna |
Vrecia na odpad, mikrotén, čierne, 30L, 8 mikrónov
Na sklade
0,74 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 30 liter, 9 µm |
| Info o balení | 1 ks = 1 rola |
| Dľžka | 500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Farba | čierna |
WC kefa+miska plast BIELA
Na sklade
1,35 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KS = 1 SET |
| Farba | biela |
Wischtuch utierky v rolke
Na sklade
2,82 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 24 rolí |



