- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 73–96 z 102 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Filter cien
Rukavice jednorázové a upratovacie
Nitrilové rukavice jednorázové MERCATOR nitrylex magenta S 100ks
Na sklade
6,80 € s DPH
| Hmotnosť | 0,39 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX N350 modré XL
Na sklade
6,27 € s DPH
| Hmotnosť | 0,41 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX N350 modré XS
Na sklade
6,27 € s DPH
| Hmotnosť | 0,30 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX R68 zelené L
Na sklade
9,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,70 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX R68 zelené M
Na sklade
9,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,70 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX R68 zelené S
Na sklade
9,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,63 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové REFLEXX R68 zelené XL
Na sklade
9,70 € s DPH
| Hmotnosť | 0,77 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové Semperguard aeroTouch – modré L 300ks
Na sklade
8,63 € s DPH
| Hmotnosť | 0,88 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové Semperguard aeroTouch – modré XL 250ks
Na sklade
8,63 € s DPH
| Hmotnosť | 0,75 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové Semperguard aeroTouch – modré XXL 250ks
Na sklade
8,63 € s DPH
| Hmotnosť | 0,79 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Nitrilové rukavice jednorázové SSGLOVE mix farieb L 40ks
Na sklade
2,55 € s DPH
| Hmotnosť | 0,19 kg |
|---|---|
| Balenie | 24 |
Nitrilové rukavice jednorázové SSGLOVE mix farieb S 40ks
Na sklade
2,55 € s DPH
| Hmotnosť | 0,17 kg |
|---|---|
| Balenie | 24 |
Rukavice biele latexové jednorazové, nepúdrované
Na sklade
6,99 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size XL |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
Rukavice gumové upratovacie MERCATOR pre domácnosť M
Na sklade
0,43 € s DPH
| Hmotnosť | 0,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 240 |
Rukavice gumové upratovacie MERCATOR pre domácnosť S
Na sklade
0,43 € s DPH
| Hmotnosť | 0,05 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 240 |
Rukavice jednorázové L, 500ks
Na sklade
2,69 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 500 ks |
Rukavice jednorázové mikroténové L, 100ks
Na sklade
0,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 100 BAL x 100 ks |
| Farba | transparentná |
Rukavice nitrilové čierne nepúdrované
Na sklade
7,10 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size XL |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | čierna |
Rukavice nitrilové modré nepúdrované
Na sklade
6,00 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size S |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
| Farba | modrá |
Rukavice vinylové biele – nepúd. 100ks
Na sklade
3,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | size XL |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |
Rukavice vinylové púdrované
Na sklade
3,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | velikost M |
| Info o balení | 1 KTN = 10 BAL x 100 ks |



