- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazuje sa 23 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Skladané utierky
Eko – Satino utierky na ruky „Interfold“
Na sklade
32,75 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 25 BAL x 120 ks |
| Dľžka | 206 mm |
| Šírka | 320 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky
Na sklade
80,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 410 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Šírka | 225 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork PeakServe® nadväzujúce papierové utierky na ruky
Na sklade
70,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 270 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Šírka | 225 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Singlefold extra jemné papierové utierky 2vrst.
Na sklade
48,44 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 226 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Eko – Tork Singlefold jemné papierové utierky
Na sklade
57,27 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 248 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Eko – Wepa skladané utierky na ruky V fold
Na sklade
33,51 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL á 336 KS |
| Dľžka | 210 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
SATINO Prestige papierové utierky V Fold, 25 x 23 cm
Na sklade
34,50 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Skladané utierky LUCART ECO NATURAL GASTRO "Think natural" – 6000ks
Na sklade
58,41 € s DPH
| Hmotnosť | 8,85 kg |
|---|---|
| Balenie | 1 |
Skladané utierky LUCART ECO NATURAL V fold – 3800 ks
Na sklade
32,83 € s DPH
| Hmotnosť | 6,65 kg |
|---|---|
| Paleta | 40 |
Smartline utierky V, biele, 3000ks
Na sklade
21,08 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 23 mm |
| Šírka | 21 mm |
| Farba | biela |
Smartline Utierky ZZ biele
Na sklade
22,09 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 150 ks |
| Dľžka | 250 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Farba | biela |
Tork Ekotex ZZ 3750ks
Na sklade
44,16 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | embossed |
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 230 mm |
| Šírka | 248 mm |
| Farba | natur/prírodná |
Tork Multifold papierové utierky, 2400ks
Na sklade
50,91 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 322 mm |
| Farba | biela |
Tork Multifold papierové utierky, 2700ks
Na sklade
102,47 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 BAL á 225 KS |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 240 mm |
| Farba | biela |
Tork Singlefold extra jemné papierové utierky
Na sklade
61,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 200 ks |
| Dľžka | 226 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | biela |
Tork Singlefold jemné papierové utierky, biele H3 – 3750 ks
Na sklade
46,53 € s DPH
| Hmotnosť | 8,53 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Singlefold zelené papierové utierky Advanced
Na sklade
54,77 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 15 BAL x 250 ks |
| Dľžka | 248 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Farba | zelená |
Tork Xpress® extra jemné papierové utierky Multifold
Na sklade
69,41 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 21 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpress® MULTIFOLD Premium jemná skladaná utierka na ruky H2 2-vr, celulóza biela 2100ks
Na sklade
63,01 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Xpress® papierové utierky Multifold
Na sklade
58,17 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 237 ks |
| Dľžka | 213 mm |
| Šírka | 78 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | biela |



