- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Papierová hygiena
Jumbo Toilet Neutral, 380m
Na sklade
33,94 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 rolí |
| Dľžka | 97 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Farba | belosť 72% |
Kozmetické utierky VELVET CLASSIC 2vrst. papierové 100 ks
Na sklade
0,79 € s DPH| Hmotnosť | 0,16 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 40 |
Miléne vlhčený toaletný papier z extraktom z dubovej kôry 60ks
Na sklade
1,54 € s DPH| Hmotnosť | 0,22 kg |
|---|---|
| Balenie | 18 |
Mini Jumbo 19 toaletný papier, 120m
Na sklade
4,10 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 290 mm |
| Šírka | 380 mm |
| Farba | sivý |
Obrus Premium, rolovaný, biely
Na sklade
27,48 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | bei 1,20 m perforiert |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 1200 mm |
| Farba | biela |
Papierová kuchynská utierka Grite Blossom XL, 100% celulóza 2vrst. 1ks
Na sklade
2,83 € s DPH| Hmotnosť | 0,66 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Papierová kuchynská utierka Grite Charisma Jumbo, 100% celulóza 3vrst. 1ks
Na sklade
2,61 € s DPH| Hmotnosť | 0,63 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Papierová utierka 19cm, 38mm, 2vrst.,130m AUTOCUT 6 KS
Na sklade
18,61 € s DPH| Hmotnosť | 5,94 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 55 |
Papierová utierka 20 cm, 2vrst.,150m, 38mm AUTOCUT 6KS
Na sklade
21,59 € s DPH| Hmotnosť | 6,78 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Papierová utierka 20 cm, 2vrst.,150m, 42mm AUTOCUT 6KS
Na sklade
21,59 € s DPH| Hmotnosť | 6,88 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Papierová utierka hrubá CLIRO MODRÁ MAXI 19cm, 2vrst.,100m perforácia (6ks)
Na sklade
13,59 € s DPH| Hmotnosť | 4,54 kg |
|---|---|
| Paleta | 55 |
Papierová utierka KAREN 14 cm, 50m, 2vrst. bal.12ks
Na sklade
13,92 € s DPH| Hmotnosť | 4,00 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 55 |
Papierová utierka KAREN 14 cm, 65m, 2vrst. bal.12ks Centerfeed
Na sklade
17,81 € s DPH| Hmotnosť | 4,85 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 55 |
Papierová utierka kuchynská GRITE White Rabbit XXL 100% celulóza 2vrst. 1ks
Na sklade
3,19 € s DPH| Hmotnosť | 0,81 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Papierová utierka MAXI – GRITE Ø 19 CM Super 300m Coreless 6 ks
Na sklade
33,00 € s DPH| Hmotnosť | 10,03 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 40 |
Papierová utierka MAXI 19cm, 2vrst.,100m neperforovaná bal.6ks
Na sklade
14,03 € s DPH| Hmotnosť | 0,00 kg |
|---|---|
| Paleta | 55 |
Papierová utierka MAXI 19cm, 2vrst.,150m perforácia 6ks
Na sklade
20,90 € s DPH| Hmotnosť | 5,90 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
Papierová utierka MAXI SYSTEM 19cm, 1vrst., 300m perforovaná 100% celulóza – 6ks
Na sklade
27,06 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 55 |
Papierová utierka MIDI – Super 90 Coreless GRITE 12 ks
Na sklade
19,99 € s DPH| Hmotnosť | 4,75 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Papierová zdravotnícka podložka KAREN 6ks 50m x 60cm
Na sklade
21,59 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Paleta | 24 |



