- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 2089–2112 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Tork sprejové mydlo, 1L
Na sklade
52,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1 Liter |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 930 mm |
| Šírka | 910 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | žltá |
Tork tekuté mydlo na ruky, 1L
Na sklade
56,14 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | pH-neutral |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks x 1 l |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | priehľadná |
Tork tekuté mydlo na vlasy a telo, 1L
Na sklade
41,87 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | modrá |
Tork tekuté mydlo pre citlivú pokožku S1 1000ml
Na sklade
5,47 € s DPH| Hmotnosť | 1,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork tekuté mydlo, 5L
Na sklade
10,15 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 140 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 290 mm |
| Farba | biela |
Tork Toaletný papier Mini Jumbo T2 2vr. 850útr. (12ks)
Na sklade
32,99 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
TORK Universal servítky do zásobníka Xpressnap N4 1vrst. (9000 ks)
Na sklade
111,08 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Xpress® Countertop na papierové utierky Multifold Elevation
Na sklade
50,28 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 323 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 218 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpress® extra jemné papierové utierky Multifold
Na sklade
69,41 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 21 BAL x 100 ks |
| Dľžka | 212 mm |
| Šírka | 340 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpress® MULTIFOLD Premium jemná skladaná utierka na ruky H2 2-vr, celulóza biela 2100ks
Na sklade
63,01 € s DPH| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Xpress® papierové utierky Multifold
Na sklade
58,17 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 20 BAL x 237 ks |
| Dľžka | 213 mm |
| Šírka | 78 mm |
| Výška | 150 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpressnap Fit®
Na sklade
84,88 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 BAL á 720 KS |
| Dľžka | 165 mm |
| Šírka | 213 mm |
| Farba | biela |
Tork Xpressnap Snack® biele servítky do zásobníka N10 – 9000ks
Na sklade
63,00 € s DPH| Hmotnosť | 8,30 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Xpressnap Snack® zásobník na servítky strieborný N10
Na sklade
79,30 € s DPH| Hmotnosť | 1,04 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
Tork Xpressnap® stolný zásobník na servítky sivý
Na sklade
42,00 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 201 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | svetlosivá |
Tork zásobník na hygienické vrecúška, biely
Na sklade
7,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | biela |
Tork zásobník na hygienické vrecúška, čierny
Na sklade
7,07 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 0 mm |
| Výška | 140 mm |
| Farba | čierna |
Tork zásobník na mydlá a dezinfekčné prostriedky, čierny
Na sklade
48,78 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | cartridge 1 L |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 122 mm |
| Šírka | 106 mm |
| Výška | 305 mm |
| Farba | čierna |
Tork zásobník na osviežovač vzduchu Constant A3 – čierny
Na sklade
89,53 € s DPH| Hmotnosť | 0,46 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork zásobník na skladané utierky, červený
Na sklade
62,93 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
| Dľžka | 427 mm |
| Šírka | 374 mm |
| Výška | 394 mm |
| Farba | čierno-červená |
Tork zásobník na toaletný papier Jumbo kotúč, biely T1
Na sklade
71,44 € s DPH| Hmotnosť | 1,90 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork závesný osviežovač vzduchu, citrusový
Na sklade
141,45 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | Citrus |
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL x 20 ks |
| Dľžka | 100 mm |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 105 mm |



