- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1969–1992 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Toaletný papier KAREN JUMBO Ø 19 CM, 100% cel., 2vrst., 110 M – 12 ks
Na sklade
12,73 € s DPH
| Hmotnosť | 3,69 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 55 |
Toaletný papier KAREN JUMBO Ø 19 cm, 2vrst., 120 m, 100 % celulóza – 12 ks
Na sklade
13,53 € s DPH
| Hmotnosť | 4,18 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 55 |
Toaletný papier KAREN JUMBO Ø 19 CM,2vrst., 100 M (12ks) TISSUE
Na sklade
11,76 € s DPH
| Hmotnosť | 3,70 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 55 |
Toaletný papier KAREN JUMBO Ø 25 cm, 265m, 2vrst. (6ks)
Na sklade
15,87 € s DPH
| Hmotnosť | 4,41 kg |
|---|---|
| Paleta | 48 |
Toaletný papier KAREN JUMBO Ø28 cm, 300 m 2vrst.100%celulóza (6 ks)
Na sklade
16,32 € s DPH
| Hmotnosť | 5,04 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 48 |
Toaletný papier Müller Classic Plus 100% celulóza, 3vrst., 8 ks
Na sklade
1,91 € s DPH
| Hmotnosť | 0,46 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 216 |
Toaletný papier Müller Med a Levanduľa 100% celulóza, 3vrst., 8 ks
Na sklade
2,00 € s DPH
| Hmotnosť | 0,46 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 216 |
Toaletný papier PALOMA DELUXE Silk extrack 4vrst., 100% celulóza, 10 ks
Na sklade
4,05 € s DPH
| Hmotnosť | 0,97 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 9 |
Toaletný papier Smart One Centerfeed, 207m, 2vrst., 100% cel. – 6ks
Na sklade
18,02 € s DPH
| Hmotnosť | 5,54 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 64 |
Toaletný papier SO MINI, 111m
Na sklade
23,62 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 1250 mm |
| Farba | biela |
Toaletný papier Star Trio 100% celulóza, 3vrst., 10ks
Na sklade
1,71 € s DPH
| Hmotnosť | 0,45 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 8 |
Toaletný papier,100% celulóza, 2vrst., 30m – 24ks
Na sklade
7,52 € s DPH
| Hmotnosť | 2,16 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 84 |
Toaletný papier,100% celulóza, 2vrst., 68m – 24ks
Na sklade
15,98 € s DPH
| Hmotnosť | 4,46 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 56 |
TONGO aviváž SENSITIVE biela, 3L
Na sklade
7,26 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 3 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 4 ks |
| Farba | biela |
TONGO Professional prací gél, 3L
Na sklade
11,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 3 liter |
| Info o balení | 1 BAL = 4 ks |
Tork 1-vrstvové papierové utierky do Tork utesneného zásobníka W6 (6 ks)
Na sklade
55,42 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Tork Alcohol gélový dezinf. prostriedok, 1L
Na sklade
14,78 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 1000 ml = 1000 doses |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 91 mm |
| Šírka | 93 mm |
| Výška | 246 mm |
| Farba | transparentná |
Tork antimikrobiálne penové mydlo S4 – 1000 ml
Na sklade
14,44 € s DPH
| Hmotnosť | 1,00 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 6 |
Tork antimikrobiálne penové mydlo, 1L
Na sklade
19,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
| Dľžka | 92 mm |
| Šírka | 92 mm |
| Výška | 240 mm |
| Farba | transparentná |



