- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1633–1656 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Sanitárna jednorazová podložka GRITE Standart 200 S – 2ks
Na sklade
20,89 € s DPH
| Hmotnosť | 7,50 kg |
|---|---|
| Paleta | 48 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na interiér auta 1,5l
Na sklade
3,09 € s DPH
| Hmotnosť | 1,59 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na interiér auta 500ml
Na sklade
2,76 € s DPH
| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na kuchyne 1,5l
Na sklade
2,92 € s DPH
| Hmotnosť | 1,58 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na kúpeľne 1,5l
Na sklade
2,92 € s DPH
| Hmotnosť | 1,58 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na kúpeľne 500ml
Na sklade
2,52 € s DPH
| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na plochy a podlahy 1,5l
Na sklade
2,92 € s DPH
| Hmotnosť | 1,56 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
SANITIZ čistiaci dezinfekčný prostriedok na plochy a podlahy 500ml
Na sklade
2,52 € s DPH
| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie | 6 |
SANITIZ S80 dezinfekcia pre potravinársky priemysel 1l
Na sklade
7,98 € s DPH
| Hmotnosť | 0,94 kg |
|---|---|
| Balenie | 4 |
SANYTOL Dezinfekcia na bielizeň biele kvety 1 l
Na sklade
5,60 € s DPH
| Hmotnosť | 1,08 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
Sanytol Dezinfekčné mydlo hydratačné, 250ml
Na sklade
3,06 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 300 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Sanytol dezinfekčný – Kúpeľňa, 500ml
Na sklade
4,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
SANYTOL dezinfekčný prostriedok na podlahy a plochy eukalyptus 1000 ml
Na sklade
3,62 € s DPH
| Hmotnosť | 1,06 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL dezinfekčný univerzálny čistič 4 účinky sprej 500 ml
Na sklade
3,68 € s DPH
| Hmotnosť | 0,58 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL dezinfekčný univerzálny čistič sprej eukalyptus 500 ml + 250ml grátis
Na sklade
3,42 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL dezinfekčný univerzálny čistič sprej grep 500 ml
Na sklade
3,42 € s DPH
| Hmotnosť | 0,57 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL Professional dezinfekčný čistič na kuchyne/ HACCP sprej 750 ml
Na sklade
4,48 € s DPH
| Hmotnosť | 0,84 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 12 |
SANYTOL Professional dezinfekčný prostriedok na podlahy a plochy eukalyptus 5L
Na sklade
15,13 € s DPH
| Hmotnosť | 5,15 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 4 |
SANYTOL univerzálny čistič, 1L
Na sklade
4,12 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |
Sanytol univerzálny dezinfekčný prípravok, 500ml
Na sklade
4,05 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 500 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks |



