- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 1345–1368 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
Okena, 5L
Na sklade
5,29 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 ks |
Omo Professional Automat Color Prášok na pranie 5,4 kg
Na sklade
18,24 € s DPH| Hmotnosť | 5,76 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
Omo Professional Automat White prací prášok, 5,4kg
Na sklade
16,40 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 1 PC á 5,4 kg |
Omo Professional Automat White Prášok na pranie 5,4 kg
Na sklade
18,24 € s DPH| Hmotnosť | 5,68 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
OPTIMAX Detergent, 5L
Na sklade
23,01 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks |
| Dľžka | 198 mm |
| Šírka | 287 mm |
| Výška | 309 mm |
OPTIMAX Dishwash na riad, 5L
Na sklade
10,82 € s DPH| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 2 ks x 5 l |



