- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 865–888 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
KRYSTAL Univerzálna dezinfekcia, 5L
Na sklade
17,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 KTN = 1 BAL x 1 ks |
KRYSTAL Univerzálna dezinfekcia, 750ml
Na sklade
3,68 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 18 ks |
KRYSTAL WC gél zelený, 750ml
Na sklade
4,24 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
KRYSTAL WC Košíček závesný
Na sklade
0,43 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 102.1600023 |
| Farba | biela |
KRYSTAL WC kyslý na keramiku, modrý, 5L
Na sklade
10,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL WC kyslý na keramiku, modrý, 750ml
Na sklade
2,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
KRYSTAL WC na keramiku s ochranou, zelený, 5L
Na sklade
10,59 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL WC na keramiku s ochranou, zelený, 750ml
Na sklade
2,28 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
KRYSTAL WC na nerez a keramiku, ružový, 5L
Na sklade
10,38 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 5 liter |
| Info o balení | 1 PAK = 1 pcs |
KRYSTAL WC na nerez a keramiku, ružový, 750ml
Na sklade
2,21 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 BAL = 17 ks |
Kuchynská utierka na riad z mikrovlákna petrolejová – 10 ks
Na sklade
13,21 € s DPH
| Hmotnosť | 0,65 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Kuchynská utierka na riad z mikrovlákna šedá – 10 ks
Na sklade
13,21 € s DPH
| Hmotnosť | 0,65 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 10 |
Kuchynská utierka PREMIUM bavlnená červená 80g 50x70cm 10ks
Na sklade
8,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Kuchynská utierka PREMIUM bavlnená modrá 80g 50x70cm 10ks
Na sklade
8,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,80 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Kuchynská utierka PREMIUM bavlnená zelená 80g 50x70cm 10ks
Na sklade
8,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |
Kuchynská utierka PREMIUM bavlnená žltá 80g 50x70cm 10ks
Na sklade
8,51 € s DPH
| Hmotnosť | 0,83 kg |
|---|---|
| Balenie | 20 |



