- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 601–624 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
GOLD FLOOR na podlahu Orange, 1,5L
Na sklade
2,45 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 8 ks x 1,5 l |
| Farba | oranžová |
GOLD FLOOR univerzálny prípravok na podlahu, 5L
Na sklade
6,22 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 5 l |
GOLD WINDOW Amoniak modrý, 750ml
Na sklade
2,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,75 l |
GOLD WINDOW Antipara, 750ml
Na sklade
2,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 750 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,75 l |
GOLD WINDOW Ocot zelený, 750ml
Na sklade
2,14 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 12 ks x 0,75 l |
Green Pharmacy balzam na pery pre intenzívnu úľavu 3,6g
Na sklade
1,01 € s DPH
| Hmotnosť | 0,02 kg |
|---|---|
| Balenie | 24 |
Green Pharmacy hydratačný balzam na pery aloe a limetka 3,6g
Na sklade
1,01 € s DPH
| Hmotnosť | 0,02 kg |
|---|---|
| Balenie | 24 |
Green Pharmacy Jemný čistiaci gél na tvár 270ml – Šalvia a olej z hroznových semienok
Na sklade
2,41 € s DPH
| Hmotnosť | 0,31 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |
Green Pharmacy masážny olej 200 ml – Spevňujúci telový
Na sklade
2,66 € s DPH
| Hmotnosť | 0,21 kg |
|---|---|
| Balenie | 12 |



