- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 361–384 z 2583 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- HMD Nové
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Nedávno zobrazené produkty
-
Návlek rozmývača z mikrovlákna 35cm
2,34 € s DPH
Hygiena
Duck fresh dics, náhrada 2x36ml
Na sklade
5,52 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 10 ks |
Duni Dunisoft ECOECHO servítky skladané 1/8, 40 x 40 cm, hnedé
Na sklade
12,79 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
Duni Dunisoft servítky skladané 1/8, 40 x 40 cm, vanilkové
Na sklade
15,20 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 5 BAL x 300 ks |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Farba | krém_20 |
DUNI Royal Granite šerpa, 0,4x24m
Na sklade
30,49 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 ks |
| Dľžka | 400 mm |
Duni servítky na príbor, hnedé, 65ks
Na sklade
15,13 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 4 BAL á 65 KS |
| Dľžka | 400 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | hnedá |
DURABLE Čistič štítkov, 200ml
Na sklade
7,37 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Objem - Váha Balenia | 200 ml |
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
Dvojitý zásobník toaletného papiera JUMBO – MINI biely
Na sklade
19,47 € s DPH
| Hmotnosť | 0,90 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Dvojitý zásobník toaletného papiera JUMBO – MINI čierny
Na sklade
17,84 € s DPH
| Hmotnosť | 0,90 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Dvojitý zásobník toaletného papiera JUMBO – MINI transparentný
Na sklade
15,73 € s DPH
| Hmotnosť | 0,90 kg |
|---|---|
| Balenie | 10 |
Eco medená utierka Premium 15 x 15 cm – 1 ks
Na sklade
1,54 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1200 |
ECOLAB Pro Shine Special, 500ml
Na sklade
11,81 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 KTN = 6 ks |
ECOLAB Topmatic Universal Special čistič do umývačky, 12 kg
Na sklade
123,80 € s DPH
| Dodávateľ | PRESSKARTON |
|---|---|
| Info o balení | 1 ks = 12 kg |



