- Doplnkový tovar pre gastro
- Ekologické obaly pre gastro
- Hliníkové obaly pre gastro
- Papierové obaly pre gastro
- Plastové obaly pre gastro – recyklovateľné
Zobrazených 2569–2585 z 2585 výsledkov
Kategórie produktov
- Baliaci materiál
- Gastro potreby
- Hygiena
- Autokozmetika
- Čistiace prostriedky
- Upratovacie potreby
- Pracie prostriedky
- Dezinfekcia
- Papierová hygiena
- Zásobníky a dávkovače
- Krémy a mydlá do dávkovačov
- Rukavice jednorázové a upratovacie
- Vrecia a vrecká
- Osviežovače vzduchu a vône do bytu
- Ochrana proti hmyzu
- Kúpeľňové sety a WC doplnky
- TORK hygiena
- Doplnkový sortiment
- Kozmetika
- Kancelárske potreby
Hygiena
ZZ papierové utierky zelené 25×20 cm, 2vrst. (3000ks)
Na sklade
17,70 € s DPH
| Hmotnosť | 5,62 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky 100%cel. 2vrst. 22x23cm (3000ks)
Na sklade
18,14 € s DPH
| Hmotnosť | 5,33 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
ZZ skladané papierové utierky 100%celulóza 1vrst.25x20CM(4000ks)
Na sklade
19,30 € s DPH
| Hmotnosť | 5,06 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky 25×20 CM ,2vr.100 % celulóza (3000ks)
Na sklade
17,81 € s DPH
| Hmotnosť | 5,10 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky 25×20 CM 2vr.100 %celulóza(4000ks)
Na sklade
23,41 € s DPH
| Hmotnosť | 0,01 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky biele 1vrst. 25x20cm recykel (5000ks)
Na sklade
18,83 € s DPH
| Hmotnosť | 6,08 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky biele 25x20cm 1vrst. recykel (4000ks)
Na sklade
15,63 € s DPH
| Hmotnosť | 8,45 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 32 |
ZZ skladané papierové utierky biele KAREN 2vrst. 25x20cm (3000ks)
Na sklade
17,70 € s DPH
| Hmotnosť | 5,30 kg |
|---|---|
| Paleta | 48 |
ZZ skladané papierové utierky biele KAREN 2vrst.21x23cm(3000ks)
Na sklade
18,14 € s DPH
| Hmotnosť | 5,00 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
ZZ skladané papierové utierky CLIRO zelené 23x23cm ,1vr. (4000ks)
Na sklade
14,72 € s DPH
| Hmotnosť | 7,73 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
ZZ skladané papierové utierky EAZY100%cell 2vr.(2400ks)
Na sklade
15,87 € s DPH
| Hmotnosť | 3,31 kg |
|---|---|
| Paleta | 54 |
ZZ skladané papierové utierky Grite, 100% celulóza, 2vrst.,20×22,5cm (3150ks)
Na sklade
28,14 € s DPH
| Hmotnosť | 5,54 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 40 |
ZZ skladané papierové utierky KAREN 100%cel. 1vrst. 22x23cm (4000ks)
Na sklade
18,83 € s DPH
| Hmotnosť | 4,41 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky KAREN 100%cel. 2vrst. 21x23cm (4000ks)
Na sklade
22,72 € s DPH
| Hmotnosť | 6,55 kg |
|---|---|
| Paleta | 36 |
ZZ skladané papierové utierky KAREN 25x20CM 2vr.100 % celulóza(3000ks)
Na sklade
18,22 € s DPH
| Hmotnosť | 5,35 kg |
|---|---|
| Paleta | 32 |
ZZ skladané papierové utierky KAREN 25x23cm ,2vr.,100 % celulóza (4000ks)
Na sklade
24,78 € s DPH
| Hmotnosť | 7,76 kg |
|---|---|
| Balenie - KRABICA | 1 |
ZZ skladané utierky biele KAREN 2vrst. 21x23cm 3200ks
Na sklade
17,70 € s DPH
| Hmotnosť | 4,94 kg |
|---|---|
| Paleta - KRABICA | 36 |



